Välkommen till Rörpojkarnas nya Webbshop! 

Arne Christiansson

Hej, jag heter Arne Christiansson ! Ring mig, så hjälper jag dig. Support: 031-734 17 02

Kontakta oss

Huvudlager och kontor

Öppettider: mån-fre kl 06.30-16.00

Filial

Öppettider: mån-fre kl 06.30-16.00

Vår personal

Bild på personal
  • Arne Christiansson
  • VD
  • Tel: 031-734 17 02
  • Mail: arne@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • SIRPA FERDELL
  • Ekonomichef
  • Tel: 0707-959555
  • Mail: sirpa@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Tord Holmgren
  • Säljare
  • Tel: Tord har nu gått i pension, kontakta gärna Arne, Jim eller Rickard.
  • Mail: tord@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Jim Moberg
  • Säljare
  • Tel: 031-734 17 16
  • Mail: jim@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • RICKARD NORDENGREN
  • Lageransvarig, inköp
  • Mail: rickard@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Alessander Galambosi
  • Lager
  • Tel: 031-734 17 11
  • Mail: alessander@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Roger Karlsson
  • Lager, order
  • Tel: 031-734 17 08
  • Mail: roger@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • PHILIP LEWIN
  • Lager, inköp
  • Mail: philip.lewino@hotmail.se
Bild på personal
  • NIKLAS MOLINDER
  • Lager, order
  • Tel: 0733-8397881
  • Mail: niklas.molinder72@gmail.com
Bild på personal
  • Christoffer Wake
  • Lager, order
  • Tel: 031-734 17 09
  • Mail: christoffer@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Maria A Gustafsson
  • Kundreskontra, växel
  • Tel: 031-734 17 06
  • Mail: annamariagus@gmail.com
Bild på personal
  • Lena Svärdström
  • Leverantörsreskontra
  • Tel: 031-734 17 05
  • Mail: lena@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • ELISABETH GUSTAVSSON
  • Kundreskontra, växel
  • Mail: elisabeth@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Jens Rosendahl
  • Filialansvarig Gårda
  • Tel: 031-731 17 23
  • Mail: jens@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Mikael Wahlen
  • Lager, Gårda
  • Tel: 031-734 17 21
  • Mail: mikael@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Marcus Josefsson
  • Chaufför
  • Tel: 031-734 17 29 mobil 0705-498873
  • Mail: marcus@rorpojkarna.se
Bild på personal
  • Madeleine Langerup
  • Chaufför
  • Tel: 031-734 17 26 mobil 0706-498872
  • Mail: madeleine@rorpojkarna.se
*
*
*